Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Στον άδειο το δίσκο, όσο θέλεις ψάχνε.
Τετάρτη, 16 Οκτωβρίου

Περιτομη και προτιμησεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #182158 από EimaiEnasAllos στις 02 Σεπτεμβρίου 2024, 10:14πμ

EimaiEnasAllos

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2024
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Πριν ενα χρονο περιπου εκανα περιτομη για προσωπικους λογους (οχι γιατι ηταν ιατρικα απαραιτητο). Το αποτελεσμα ηταν το προσδοκωμενο και χωρις καπια εντονη ουλη. Αυτο που θα ηθελα ειναι γνωμες, κυριως απο τα κοριτσια σχετικα με την προτιμηση τους στο θεμα, ειδικα για το αισθητικο κομματι. Απο μια κοπελα που ειχαμε ερωτικες επαφες πηρα θετικα σχολια, αλλα θα ηθελα και αλλες γνωμες απο κοπελες. Ευχαριστω εκ των προτερων.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #188219 από Menomenos στις 28 Σεπτεμβρίου 2024, 6:02πμ

Menomenos

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2022
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Με τις περισσότερες κοπέλες που έχω μιλήσει λένε θετικά πράγματα για τη περιτομή. Πιο καθαρό, πιο όμορφο, πιο αρρενωπό κλπ.

Γενικά τώρα οι κοπέλες βλέπουν πορνό με αποτέλεσμα να έχουν δει αρκετά πέη με περιτομή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #188226 από Manwlakis2012 στις 30 Σεπτεμβρίου 2024, 7:50πμ

Manwlakis2012

Εικονίδιο
μέλος από: 24/9/2024
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
άρα μας λες ότι πρέπει να κάνουμε περιττομή έτσι κι αλλιώς γιατί αρέσει στις κοπέλες???
(εγώ νομίζω πως έχεις δίκαιο αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορείς να τον παίζεις ανοιχτό!!!!)
πονάω να τον ανοίγω όταν καβλώνω και φοβάμαι!!!
(είμαι 12)

γράψτε αν έχετε κι εσείς αυτό το θέμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #188228 από EimaiEnasAllos στις 30 Σεπτεμβρίου 2024, 3:50μμ

EimaiEnasAllos

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2024
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Menomenos ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Θα ηθελα να δω και οι κοπελες του forum τι λενε σχετικα με το θεμα. Manwlakis2012 για να τον παιξεις αν εχεις κανει περιτομη απλα χρειαζεται καποιο λιπαντικο. Aν σε εσενα ειναι πολυ ευαισθητο το κεφαλακι του πεους τοτε μαλλον καλο ειναι να αρχισεις να κατεβαζεις το πετσακι πιο συχνα για να ξεκινησει να φευγει σιγα σιγα η υπερβολικη ευαισθησια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #188230 από randomname στις 02 Οκτωβρίου 2024, 4:30πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
Γενικά θεωρώ πως εάν κάποιος είναι να κάνει κάποια χειρουργική επέμβαση στο σώμα του, ιδίως στα γεννητικά όργανα, πρέπει να είναι μόνο από προσωπική του θέληση. Ιδανικά, να προέχει τουλάχιστον κι ένας λόγος υγείας, γιατί οι προτιμήσεις των άλλων είναι υποκειμενικές και κάθε όργανο έχει τον σκοπό του. Δλδ δεν λένε οι άντρες στις γυναίκες να κάνουν αιδοιοπλαστική για να είναι το αιδοίο τους πιο 'καθαρό' κλπ.. Από εκεί και πέρα, αν κάτι ειναι ώριμη απόφαση ενός ενήλικα για τον εαυτό του, είναι δικαίωμά του να την κάνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login