Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πότε θα σταματήσουν ν' ακούγονται αυτοί οι ήχοι;
Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου

βοηθεια για ενοχληση!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125036 από loudas στις 28 Ιανουαρίου 2014, 5:16μμ

loudas

banned
μέλος από: 27/1/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
γεια σας εδω και μισο χρονο εχω 1 προβλημα με κατι παιδια της ταξης.παω 6η και τα παιδια ειναι 4 με 6 ατομα(ιδιας ηλικιας).συνηθως με κοροιδευουν(συγνωμη) οπως πουστη,δεν εχεις πουτσο,αρουραιε,αρουπαιε,εισαι γκει γιατι οταν σε χουφτωνουμε(σεξουαλικη παρανοχληση το λεω εγω)δεν κανεις τιποτα και τετοιες χαζομαρες.αρχιζουν να επηρεαζονται και τα κοριτσια απο αυτα που λενε και κανουν οι μαλ*κες και εχει δημιουργηθει μεγαλο προβλημα.φιλους εχω 1 καλο και 2 περιπου φιλους.ειμαι λιγο αδυναμος για να τους χτυπησω και 1 φορα ενας με ειχε καρφωσει κιολας γιατι ταχα δεν ειχα παει σχολειο και με ειδε στο παρκο με το ποδηλατο(ψεμα).τι να κανω?απαντηστε γρηγορα και αν δεν λετε μπουρδες θα χτυπησω αποδοχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125037 από τραγικός στις 28 Ιανουαρίου 2014, 5:49μμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε μου,το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας στους καθηγητές και να πεις πως τα παιδιά σε ενοχλούν και σε βρίζουν.Η αλλιώς πες τους γονείς σου,δεν ξέρω.!

Χάρηκα αν σε βοήθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125038 από loudas στις 28 Ιανουαρίου 2014, 6:04μμ

loudas

banned
μέλος από: 27/1/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
φιλε τραγικε δεν ειναι του στυλ μου να λεω κατι σαν...ολα στον κυριο ή θα το πω στην μαμα μου και θα σε μαλωσει!δεν ξερω αν καταλαβες αλλα το εχω σκεφτει και εγραψα εδω για να δω αν υπαρχει αλλη λυση!θα ηθελα κι αλλες γνωμες.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #125039 από Bluejack στις 28 Ιανουαρίου 2014, 6:42μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου μάγκα
μίλα στους καθηγητές σου και στους γονείς σου
όχι για να τους καρφώσεις αλλά για να βρείτε μαζί ένα τρόπο να σταματήσει όλο αυτό.
Άμα τους πιάσεις να τους μιλήσεις λογικά φαντάζομαι πως όχι μόνο δε θα σταματήσουν. Αλλά ίσως το χειροτερέψουν.
Είναι πολλοί και δε σε συμφέρει να φας ξύλο.
Για μένα είναι αρκετά σοβαρό θέμα και πρέπει να το συζητήσεις με τους γονείς σου. Εγώ μπορεί να σου πω παίχτο ΝΤΑΗΣ ο άλλος θα σου πει μη τους μιλάς καθόλου, άλλος θα πει άλλαξε σχολείο, παρέα, και πολλά άλλα.

Νομίζω πως θες βοήθεια από τος γονείς σου και από τους καθηγητές σου.
Μίλα τους, μη φοβάσαι. Νομίζω πως θα σε ακούσουν με προσοχή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125040 από τραγικός στις 28 Ιανουαρίου 2014, 6:52μμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Αυτό ακριβώς ενωώ και εγώ όπως ο Blue..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125041 από Dieftharmenos στις 28 Ιανουαρίου 2014, 7:54μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ντρεπομαι αλλα οταν πηγαινα και εγω δημοτκο ενα παιδι καθε μερα το σαπιζαμε στο ξυλο...του ειχαμε σπασει και το χερι μια φορα.Ενα θα σου πω...μην το καρφωσεις...θα τα κανεις χειροτερα τα πραγματα και αν οχι στο σχολειο εξω απο αυτο σιγουρα.Στο λεω γιατι εχω βρεθει στην θεση των παιδιων αυτων.

Αυτο που μας τρελενε θυμαμαι ηταν οτι το συγκεκριμενο παιδι καρφωνε οτι του καναμε και μετα που τον δερναμε συνεχιζε να μας την λεει.Προφανως μην το κανεις ποτε αυτο.Παρολα αυτα για να σου πω τι μπορεις να κανεις πρεπει να δωσεις κι αλλες πληροφοριες...οπως τι ειδους παιδια ειναι αυτα??δεν νομιζω οτι ολοι θελουν να σε κοροιδευουν.Μαλλον καποια παιδια απο αυτα το κανουν επειδη το κανουν οι υπολοιποι

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125042 από loudas στις 28 Ιανουαρίου 2014, 9:29μμ

loudas

banned
μέλος από: 27/1/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
φιλε διεφθαμενε,σου φτιαχνω μια λιστα των παιδιων αυτων:

Νο1.ο μαγκας της ταξης.παλια ολοι θελανε να ειναι μαζι του και εκαναν οτι εκανε αλλα τωρα εχει τα ιδια προβληματα με εμενα αλλα αυτος εχει κανει μαλακιες(και συνεχιζει) ενω εγω τιποτα.

Νο2.ο φημησμενος της ταξης.περιπου η μιση ταξη τον λει μαστερ ή προ η κατι τετοιο.πιο πολυ το λεει για πλακα κι οχι για να με προσβαλλει(επειδη ειναι καπως ηληθιος).ειναι απο τους τρεις που με χουφτωνουν και με λενε γκει.

Νο3.το 'καρφι'.αυτος με εχει καρφωσει οπως λεω παραπανω.ειναι αντιπαθητικος ουτε οι αλλοι τον θελουν αλλα ειναι μαζι τους στο θεμα μου(νομιζω το κανει επειδη με ζηλευει που ειμαι καλος μαθητης).ειναι απο τους τρεις που με χουφτωνουν και με λενε γκει.

Νο4.ο εχθρος.κοντος και αντιπαθητικος ενας ακομα δεν τον γουσταρει.ο μονος που αρχιζει ξυλο.ειναι απο τους τρεις που με χουφτωνουν και με λενε γκει.

Παρακαλω απαντα συντομα,δεν αντεχω αλλο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login