Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μένιο, μην το κάνεις αυτό, μ' ενοχλεί!
Τρίτη, 15 Οκτωβρίου

σελφσακ;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #188209 από selfsucker στις 22 Σεπτεμβρίου 2024, 2:11μμ

selfsucker

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2024
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια σας!!!

οπως καταλαβατε απο το ονομα και τον τιτλο, ειμαι σελφσακερ, μου αρεσει σχεδον καθε μερα οταν τον παιζω να παιρνω και πιπα στον εαυτο μου... ειναι φυσιολογικο αυτο;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #188213 από randomname στις 24 Σεπτεμβρίου 2024, 7:18πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θυμάμαι είχα μάθει παλιότερα ότι κάποιοι το κάνουν αυτό, αλλά προσωπικά δεν νομίζω να μπορώ. Εάν μπορείς να το κάνεις, είσαι από τους λίγους που έχουν τόση ευλυγισία. Πόσο χρονών είσαι;; Τώρα για το αν είναι φυσιολογικό, τι να σου πω. Άμα σκεφτείς και στην μαλακία έχεις το πουλί σου μες στο χέρι σου, στο σελφσακ το έχεις στο στόμα σου. Και στις δύο περιπτώσεις θα έλεγε κανείς ότι κάνεις κάτι με ένα πουλί, αλλά αφού είναι το δικό σου, στην ουσία δεν μετράει. Προσωπικά, εφόσον δεν ενοχλεί κανέναν άλλον, δεν θα κρίνω. Ο καθένας ό,τι γουστάρει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #188236 από selfsucker στις 05 Οκτωβρίου 2024, 6:53πμ

selfsucker

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2024
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(randomname@24 Σεπτεμβρίου 2024)
Θυμάμαι είχα μάθει παλιότερα ότι κάποιοι το κάνουν αυτό, αλλά προσωπικά δεν νομίζω να μπορώ. Εάν μπορείς να το κάνεις, είσαι από τους λίγους που έχουν τόση ευλυγισία. Πόσο χρονών είσαι;; Τώρα για το αν είναι φυσιολογικό, τι να σου πω. Άμα σκεφτείς και στην μαλακία έχεις το πουλί σου μες στο χέρι σου, στο σελφσακ το έχεις στο στόμα σου. Και στις δύο περιπτώσεις θα έλεγε κανείς ότι κάνεις κάτι με ένα πουλί, αλλά αφού είναι το δικό σου, στην ουσία δεν μετράει. Προσωπικά, εφόσον δεν ενοχλεί κανέναν άλλον, δεν θα κρίνω. Ο καθένας ό,τι γουστάρει.



τι εννοεις οτι δε νομιζεις αν μπορεις...; μπορεις να το δοκιμασεις

ειμαι 28 χρονων και 23-24 εκατοστα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #188239 από randomname στις 05 Οκτωβρίου 2024, 12:51μμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
Ναι ισχύει ότι μπορώ να το δοκιμάσω αλλά καταλαβαίνω πως δεν θα μπορώ να φτάσω γιατί δεν έχω τόση ευλυγισία. Εσύ πότε ξεκίνησες να το κάνεις, πως το έμαθες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #188243 από Something1 στις 09 Οκτωβρίου 2024, 8:12πμ

Something1

μέλος από: 16/9/2024
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(selfsucker@05 Οκτωβρίου 2024)
Έγραψε:(randomname@24 Σεπτεμβρίου 2024)
Θυμάμαι είχα μάθει παλιότερα ότι κάποιοι το κάνουν αυτό, αλλά προσωπικά δεν νομίζω να μπορώ. Εάν μπορείς να το κάνεις, είσαι από τους λίγους που έχουν τόση ευλυγισία. Πόσο χρονών είσαι;; Τώρα για το αν είναι φυσιολογικό, τι να σου πω. Άμα σκεφτείς και στην μαλακία έχεις το πουλί σου μες στο χέρι σου, στο σελφσακ το έχεις στο στόμα σου. Και στις δύο περιπτώσεις θα έλεγε κανείς ότι κάνεις κάτι με ένα πουλί, αλλά αφού είναι το δικό σου, στην ουσία δεν μετράει. Προσωπικά, εφόσον δεν ενοχλεί κανέναν άλλον, δεν θα κρίνω. Ο καθένας ό,τι γουστάρει.



τι εννοεις οτι δε νομιζεις αν μπορεις...; μπορεις να το δοκιμασεις

ειμαι 28 χρονων και 23-24 εκατοστα


Λογικό να μπορείς αφού είναι και 24 εκατοστά κάποιος που την έχει κάτω από 15-16 πώς να το κάνει ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login