Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αρχηγού παρόντος πασαρχή πασάντο λα φιέστα ά ρε Πάσσαρη...
Σάββατο, 7 Σεπτεμβρίου

Πώς θα το συνεχίσουμε? (Πιο πολύ ιστορία)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #168513 από JohnVor στις 04 Ιουλίου 2023, 2:43πμ

JohnVor

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
(Ακολουθεί μεγάλο μήνυμα - ιστορία, σόρρυ αλλά πρέπει να την ξέρετε όλη για να με βοηθήσετε βέβαια μπορείτε να διαβάσετε και το "Με Λίγα Λόγια" που θα βρίσκεται στο τέλος)


"Ολόκληρη η ιστορία"

Εδώ και καιρό προσπαθώ να πείσω τον κολλητό Μ να κάνουμε ξανά κάτι μαζί. Όταν εννοώ να κάνουμε κάτι εννοώ βρώμικα πράγματα όχι να είμαστε μαζί η κάτι τέτοιο. Εδώ και καιρό έχω κάτσει και έχω σκεφτεί ότι είμαι κάτι σαν bi δηλαδή μου αρέσουν τα κορίτσια και θα ήθελα να κάνω κάτι μαζί τους αλλά ταυτόχρονα θέλω να κάνω κάτι και με τα αγόρια (σημείωση όχι σχέση, με την καμία). Τέλος πάντων, η ιστορία αρχίζει από πολύ παλιά όταν ήμουν 10 χρόνων (σημείωση ο κολλητός μου είναι ένας χρόνος μεγαλύτερος μ απλός έχει χάσει τάξη στο δημοτικό και για αυτό είμαστε στην ίδια τάξη τώρα) και κάναμε υπερβολικά πολυ καλή παρέα. Όπως συναντιομασταν κάθε μέρα κτλ. Μια μέρα αποφασίσαμε να δούμε σεξ βίντεο στο youtube μιας που δεν γνωρίζαμε τίποτα τότε από το ίντερνετ. Τότε ήταν η πρώτη φορά που μας σηκώθηκε. Τέλος πάντων μετά λίγο καιρό μάθαμε για τα κρυφά διαμάντια του ίντερνετ και αρχίσαμε να βλέπουμε πού και πού από εκεί. Αλλά κάποια στιγμή μου είχε καρφωθεί η ιδέα να κάνουμε κάτι μαζί έστω και για μια δοκιμή. Του το ανέφερα με πολλές ντροπές γιατί φοβόμουν για την αντίδραση του και τελικά αποφασησαμε να κάνουμε κάτι μια φορά. Τότε η ημέρα ήρθε και πήγα σπίτι του. (καλοκαίρι του 2019) Ήμασταν μόνοι μας και πήγαμε στο μπάνιο καλού κακού μην μπει κανείς σπίτι και μας δει. Από ότι θυμάμαι εκείνος έσκυψε πρώτος για να μου την γλείψει. Από τότε αρχίζει ένα μικρούλη τραύμα. Θυμάμαι να μου λέει πως δεν έχει καθόλου καλή γεύση (το δικαιολογησαμε και οι δυο με την αφορμή ότι είχα κατουρήσει πριν λίγο και μπορεί να έφταιγε αυτό). Με τα πολλά δεν το έκανε κ για πολύ μόνο για 2 δευτερόλεπτα. Μετά ήρθε η σειρά μ. Εγώ δεν είχα πρόβλημα, ούτε χαλιά ήταν ούτε όμως και ΤΈΛΕΙΟ να πω ότι το θέλω (άσχετα που τώρα το θέλω). Μετά από λίγο προσπαθήσαμε να το βάλουμε ο ένας στον άλλον αλλά δεν έγινε τίποτα γιατί κυριολεκτικά δεν ξέραμε πως να το κάνουμε. Έρχεται κι άλλη ημέρα και πάλι αποφασησαμε να το ξανά κάνουμε. Πάω ξανά σπίτι τ και πάλι είμαστε μόνοι. Εκείνη την ημέρα τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα. Αποφασίσαμε να κάτσουμε στο σαλόνι. Βάλαμε μια τσόντα, κάναμε αλληλομαλακια και μετά από 3 με 4 δευτερόλεπτα έχυσα μιας που η ακράτεια είναι στα ύψη και η ποσότητα των χυσιων είναι στον πάτο σε τέτοια ηλικία. Αλλά δεν μου κόπηκε η όρεξη απλός του έσπρωξα το χέρι για να μην συνεχίσει. Μετά εκείνος μπρούμυτα στον καναπέ. Του κατεβάζω το παντελόνι και το εσώρουχο. Θυμάμαι πως αρχίζω και μυρίζω τον κωλο του και εγλειφα κάποια σημεία του τα οποία τον γαργαλουσαν. Δεν πέρασε πολύ ώρα και δεν άντεξα. Θυμάμαι ακόμα να λέω "δεν μπορώ άλλο" και ξεκουμπωνω το τζιν και τελικά δεν έγινε κάτι απλός έσταξε μια σταγόνα πάνω του. Μετά κάθησε κανονικά στον καναπέ, ολόγυμνος, εγώ καθησμενος στα γόνατα μπροστά του, άρχιζα να του την ρουφάω. Ήθελα να χύσει γιατί νομίζω δεν είχε ξανά χύσει ποτέ και ήθελα να δω άμα του άρεσε. Μετά του την παίζω με την μεγαλύτερη ταχύτητα που μπορώ και τίποτα αυτός. Μετά από λεπτά χτύπησε κουδούνι και αναγκαστηκά έπρεπε να σταματήσουμε. Μιλούσαμε μέσω email τότε επειδή δεν είχαμε ανακαλύψει τα social media και εγώ του έλεγα πότε θα το ξανά κάνουμε ή του έλεγα για το τι θα κάνουμε για την επόμενη φορά. Εκείνος έλεγε πως δεν θέλει να το κάνουμε ποτέ ξανά και πως δεν είναι γκέι. Τότε κάπως παραξενεύτηκα και τον άφησα κάπως ήσυχο. 3 φορά, μετά από αρκετό καιρό, ήρθε σπίτι μου. Έλειπαν οι δικοί μου είχαν πάει για μια δουλειά οπότε θα ξανά γυρνούσαν κάπως σύντομα. Δεν θυμάμαι πως άρχισε αλλά είδαμε κάτι στον υπολογιστή καταλάθος και μετά μου είπε άμα είναι να κάνουμε κάτι. Του είπα ότι ήθελα να δοκιμάσω να του βάλω δάκτυλο να δω άμα θα του άρεσε. Έτσι όρθιος, κατέβασε το παντελόνι και το εσώρουχο του και ενώ είμαι μέσα που λέει πως πονάει και μου έβγαλε το δάκτυλο. Εγώ πίστευα πως έφταιγαν τα όχι κομμένα νύχια μ αλλά τέλος πάντων. Μετα του είπα πως θέλω να μου την ρουφήξει μόνο και μόνο γιατί το έκανα και εγώ την προηγούμενη φορά. Καθισμένος στην καρέκλα εγώ, εκείνος κάτω, αρχίζει να μου την γλείφει. Δεν πέρασαν 2 δευτερόλεπτα και έχυσα πάλι ούτε καν που φάνηκε απλός τον έσπρωξα για να μην τα καταπιεί. Σταματήσαμε. Μετά για πολύ πολύ καιρό δεν κάναμε παρέα σχεδόν καθόλου. Αυτό είτε γιατί δεν μιλούσαμε είτε επειδή του έλεγα να το ξανά κάνουμε και το έβλεπε σαν πίεση και μου έλεγε "δεν είμαστε πια φίλοι" και τέτοια. Και ήρθε η στιγμή που με κάλεσε σπίτι του για να του φτιάξω κάτι στην κονσόλα του. Συγκεκριμένα 29 Μαϊου 2021. Κάποια στιγμή εννοώ εγώ έπαιζα ένα παιχνίδι μου λέει από το πουθενά "Θυμάσαι το σάιτ" (σάιτ=πορνχαμπ) και λέω κάτι σαν ναι (ήταν η στιγμή που δεν ξέρεις τι να απαντήσεις) και συνεχίζει "Είχα μπει χτες για αυτό" "θέλεις να δούμε". Και ναι, με λίγα λόγια έφερε ένα κάλυμμα, κατέβασε το παντελόνι (και το εσώρουχο μάλλον) κάτω από το κάλυμμα. Έβαλε κάτι και άρχιζε να τον παίζει αρκετά με πάθος. Δηλαδή δεν το έκανε ούτε κρυφά ούτε και αργά αλλά ούτε και πολύ γρήγορα. Εγώ ήμουν από κάτω από τα ρούχα μου, την έπαιζα με 3 δάκτυλα για να μην χύσω από το πρώτο δευτερόλεπτο. Και μετά από λιγάκι τον είδα να χύνει (δηλαδή είδα να σταματάει και τα κινείται η πούτσα του πάνω κάτω, κάτω από το κάλυμμα). Μετά από λίγο μου λέει να βγάλει το βίντεο αλλά του λέω "βάζεις ένα τελευταίο?" (για να έχυνα και εγώ) και βάζει. Αφού έχυσα σταματήσαμε και συνεχίσαμε την ημέρα κανονικά. Πολύ θα ήθελα να γινόταν κάτι παραπάνω. Να κάναμε αλληλομαλακια ή οτιδήποτε. Ήθελα να το δω μετά από τόσα χρόνια ή ακόμα και να το πιάσω! Μετά από αυτό πάλι έκανα απόπειρα για να το ξανά κάνουμε αλλά εκείνος η θα έλεγε ότι δεν ήθελε, ότι δεν είναι γκέι και πως δεν θέλει να μιλάμε. Γενικά τότε η φιλία μας είχε πολλές ανωμαλίες γιατί τσακωνομασταν και για άλλα θέματα.
Δεν πέρασε καιρός και ξανά συναντηθήκαμε στο γυμνάσιο μετά από έναν μεγάλο τσακωμό που είχε γίνει στο δημοτικό. Ήμασταν στην ίδια τάξη οπότε αρχίσαμε να κάνουμε αμέσως παρέα μιας που ήταν ο μόνος στην καινούργια τάξη μου που ήξερα(2021-2022). Μια φορά που του είπα να κάνουμε αυτό που κάναμε την προηγούμενη φορά μου απάντησε θέλεις να το κάνουμε όπως τότε πιο παλιά. Του είπα "όχι" μόνο και μόνο γιατί δεν ήθελα να λέω μόνο εγώ ναι κ εκείνος όχι κάθε φορά που του το πρότεινα. Ρωτάω "εσύ?" Και μου λέει "ότι θες" έπρεπε να κάνω μια επείγουσα δουλειά εκείνη την στιγμή οπότε γύρισα μετα από 20 λεπτά και μου λέει πως θέλει να το ξεχάσει και δεν θέλει να ξανά μιλήσουμε για αυτό. ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΗΚΑ ΦΟΥΛ και
ξενέρωσα λίγο γιατί περίμενα αυτήν την στιγμή πολύ καιρό. Κάπου στις 20 Οκτωβρίου του 2021. Είχε έρθει σπίτι μου μετά το σχολείο και καθώς καθόμασταν στον υπολογιστή μου είπε άμα θέλει να το ξανά κάνουμε . Η συζήτηση πήγε κάπως
- θυμάσαι αυτό που κάναμε παλιά?
- Ναι
- Θέλεις να το ξανά κάνουμε
- Δεν ξέρω, εσυ? (Δεν είπα "ναι" γιατί δεν ήμουν σίγουρος άμα θα ήθελε γιατί κάποια στιγμή πιο παλιά του είχα πει "ναι" και μετά μου είπε ότι δεν θέλει. Δεν ήθελα να φάω ξανά χυλοπίτα)
- Ότι θες
Λίγα δευτερόλεπτα ησυχίας
- Πότε θες να το κάνουμε
- Δεν ξέρω
- Θες τώρα
- Αν θες και εσύ
Ναι και μετά από αυτό είδα την πούτσα του μετά από τόσα χρόνια και την ρουφήξα. Πάντα ήθελα να δω πως θα νιώθω άμα χύσω - θα αηδιάζω για λίγα λεπτά - οπότε καθώς του την ρουφούσα έχυσα κρυφά στο εσώρουχο μου. Βεβαίως βεβαίως μετά ήθελα να σταματήσουμε αλλά δεν μίλησα. Εκείνος μου έσπρωχνε και το κεφάλι πάνω κάτω όποτε δεν είχα τον δικό μου ρυθμό. Μετά από λίγο με ρωτάει να χύσω? Και του απαντάω "ναι" μιας που το είχα κάνει και εγώ ήδη. Και έχυσε στο εσώρουχο του. Μετά στις 14 Δεκεμβρίου 2021 μου είπε μέσα στην τάξη πως θέλει να μου πει κάτι στο discord μετά το σχολείο. Τελικά μου το είπε στο αυτί "θέλεις να το ξανά κάνουμε αλλά αυτή την φορά θα σου το κάνω και εγώ" (γιατί εγώ 2 μέρες μετά από το προηγουμενη φορά του είπα πως θέλω ανταπόδοση γιατί δεν μου είχε κάνει κάτι εκείνος) εγώ απαντάω "δεν ξέρω " (απάντησα με αυτό τον τρόπο γιατί όταν μου λέει αυτός όχι είναι ωραία? Ήθελα να πάρω εκδίκηση αλλά υπεκυψα και δέκτηκα) αλλά αυτή την φορά θα εκάνει και αυτός σε εμένα. Με τα πολλά πάμε σπίτι μου μετά το σχολείο. Ήθελα να το βγάλω βίντεο κρυφά χωρίς να το καταλάβει αλλά δεν τα κατάφερα τελικά και το μόνο που σώθηκε από τότε είναι ένα βίντεο 1 δευτερολέπτου. Τέλος πάντων εκείνος ανυπωμωνος, έτοιμος να κατεβάσει το παντελόνι του, γιατί εγώ του έκανα ερωτήσεις σχετικά με την σεξουαλική του ζωή (σημειώσει: δεν είχα ξανά κάνει ποτέ συζήτηση με κάποιον για τέτοιο θέμα) Επειδή βιαζόταν γιατί είχε άλλη δουλειά μετά, αρχίζουμε. Του κατεβάζω το παντελόνι και βλέπω πως έχει σηκωμένη την πούτσα του. Κατεβάζω και ο εσώρουχο του και νομίζω αρχίζω και του την γλείφω. Μετά από λιγάκι ανοίγω το κωλο του για να τον μυρίσω. Του βάζω και για λίγο το μεσαίο μου δάκτυλο μέσα. Μετά επιχείρησε να μου την ρουφήξει μια αυτός οπότε σκύβει και για 3 φορά στην ζωή μου νιώθω αυτήν την υπέροχη αίσθηση που δυστυχώς μάλλον δεν θα ξανά νιώσω ποτέ. Ήταν υγρά και ζεστά εκεί μέσα. Δεν διήρκησε όμως πάλι πολύ γιατί είπε πως ήταν χάλια η γεύση. Αρνήθηκε να ξανά δοκιμάσει. Μετά κάναμε αλλά πράγματα όπως ξαπλώσαμε ο ένας πάνω στο στον άλλον ή κάτσαμε ο ένας πάνω στον άλλον. Μετά ήρθε η ώρα του χυσιματος. Πήγαμε στην τουαλέτα και είπαμε να χύσει πρώτα εκείνος και μετά εγώ στο στόμα του άλλου. Την παίζει, του την γλείφω και όταν είναι έτοιμος την χώνει στο στόμα μου και χύνει μέσα, εγώ δεν μπορούσα να κρατηθώ και χύνω και εγώ. Μετά αφού έχυσε μου λέει κατευθείαν "να ξέρεις εγώ δεν το κάνω" και του λέω " δεν χρειάζεται έχυσα ήδη" και μετά τα έφτυσα στην λεκάνη γιατί είχα χύσει και αηδιασα για να τα καταπιώ. Με ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ προσπάθησα να το ξανά κάνουμε αλλά εκείνος τίποτα ή θα έλεγε τα ίδια ή θα έλεγε πως νιώθει άβολα. Και ήρθε και η τελευταία και η πιο πρόσφατη... 19 Δεκεμβρίου 2022. Μια ημέρα που δεν θα ξεχάσω ποτέ γιατί την ηχογράφησα κρυφά ώστε να την έχω και να την θυμάμαι. Στο σχολείο ειχαμε ανοίξει κουβέντα για τα παλιά χρόνια και πέφτουμε πάνω σε αυτό που κάναμε παλιά. Και μου λέει "να το ξανά κάνουμε μια φορά" εγώ μένω έτσι 😶😶‍🌫️🤐😱😳. Του λέω "ποτέ θέλεις να το ξανά κάνουμε" και τελικά καταλήγουμε για τότε, την ίδια μέρα. Πάλι μετά το σχολείο ήρθε σπίτι μου. Μόνοι μας όπως πάντα. Ανοίγω ξανά κουβέντα. Πάντα ανυπωμωνος εκείνος, τον ρωτάω για τη σεξουαλική ζωή του ξανά γιατί πέρασε και ένα χρόνος. Φτάνει η στιγμή. Του κατεβάζω το παντελόνι και βλέπω το εσώρουχο του με την πούτσα του μέσα καυλωμένη. Το ξεσκεπάζω πως είχε αλλάξει πάρα πολύ από την τελευταία φορά. Είχε ξυριστεί, του είχε μεγαλώσει. Στην αρχή δεν ήθελε να του την γλείψω γιατί ήξερε πως θα ήθελα και εγώ μετά αλλά τελικά του την ρουφήξα ξανά. Όχι μεγάλη διαφορά από την προηγούμενη φορά αλλά ήταν πολυ καλή. Μετά ήθελε πολύ να κάνουμε πρωκτικό. Είχε λυσαξει. Αλλά μετά κατάλαβε πως πονάει πολύ. Έσκυψε εκείνος πρώτος και προσπάθησα να του το βάλω. Δεν μπήκε. Μετά προσπάθησε εκείνος αλλά με το που το έβαλε πόνεσε επειδή δεν έχει ανοίξει ακόμα το πετσακι του αρκετά. Μετά ξανά έσκυψε εκείνος, του το έβαλα, αλλά πόνεσε και μου το έβγαλε. Μετά κάναμε αλλά πράγματα όπως και την προηγούμενη φορά. Μετά αποφάσισε να κάνουμε το ανάσκελα με ανοιχτά τα πόδια προς τα πάνω δοκίμασε λίγο εκείνος σε εμένα και μετά εγώ σε εκείνον αρκετά λεπτά αλλά μετά από λίγο ΔΥΣΤΙΧΩΣ! Έχυσα καταλάθος! (Μισώ την ακράτεια μου) και μετά έχυσε και αυτός μόνος τους χωρίς να τον βλέπω γιατί το έκανε όταν είχα πάει να πληθω.


"Με λίγα λόγια"
Το έχουμε κάνει κάπου στις 7 φορές αλλά πολλές φορές ενδιάμεσα μου πετούσε υπονοούμενα πως "δεν είμαι γκέι" "δεν θέλω να το ξανά κάνουμε" "μην με πιέζεις" "νιώθω άβολα" "ας τα ξεχάσουμε" και τέτοια. Περάσαμε από διάφορους τσακωμούς και για αυτό το θέμα αλλά και για άλλα θέματα αλλά τώρα είμαστε ας πούμε ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΊ. Είχαμε πολύ στενή σχέση από παλιά απλός λόγο των τσακομών πιστεύω έχουν αλλάξει πολλά. Αλλά θέλω την βοήθεια σας για να δω πως θα το διαχειριστώ ώστε να κάνουμε ξανά οτιδήποτε μαζί. (Μπορούμε να συναντήσουμε Οπότε θέλουμε οπότε δεν έχω πρόβλημα, απλός να μην σπάσει η φιλία μας γιατί είμαστε και σε παρέα με αλλά άτομα και θα παραξενευτουν για τον λόγο που σπάσαμε).

Νιώστε ελεύθεροι όλοι σας να γράψετε την γνώμη σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #168522 από Hsilop στις 10 Ιουλίου 2023, 12:22μμ

Hsilop

Εικονίδιο
μέλος από: 5/7/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε
Από αυτά που λες πιστεύω ότι το πρόβλημα με τον κολλητό σου είναι ότι δεν μπορεί να αποδεχτεί ότι είναι γκει ή μπάι. Νομίζω ότι ενώ του αρέσουν οι φάσεις που κάνετε, νιώθει άσχημα και ενοχες στην ιδέα ότι το απολαμβάνει. Συνήθως γίνεται διότι σε αυτή την ηλικία τα πρότυπα που έχουμε ως γκει είναι γυναικωτοί άντρες που φοράνε φούστες και κραγιόν , που είναι τελείως λάθος, όμως είναι αυτό που προβάλεται παντού. Έτσι ο φίλος σου δεν μπορεί να καταλάβει ότι οποίος είναι γκει ή μπάι δεν χρειάζεται ούτε να φοράει φούστες ούτε κραγιόν ούτε να μιλάει περίεργα και να ειναι θηλυπρεπης. Έτσι αυτή η λαθοσ εικόνα του «γκει» που έχει στο μυαλό του δεν μπορεί αν ταυτιστεί με αυτό που νιώθει και γιαυτο αποφεύγει να μιλάτε για αυτό και λέει όχι, εκτός και είναι φουλ κ@υλπμενος που τότε δεν μπορεί αν το κρατήσει άλλο . Πρέπει να καταλάβει ότι κάποιος γκει ή μπάι μπορεί να είναι τελείως ανδροπρεπής όπως πχ ο ηθοποιός που παίζει τον magneto στους xmen και τον Gandalf στο lord of the rings αλλά και τόσοι άλλοι γκει διάσημοι που όμως δεν είναι θηληπρεπεις.

Τώρα αν θες να κάνετε κάτι μπορείς να κανονίσετε sleepover μεταξύ σας, να δείτε καμία ταινία στροματσαδα ή στο ίδιο κρεβάτι κι να δεις μπας και γίνει και έτσι.
Επίσης όταν είναι αργά ξέρω γώ να πεις ότι ξέχασες να στρώσεις το κρεβάτι του ή κάτι τέτοιο και ότι βαριεσε να το κανείς τώρα και να κοιμήθειτε στο ίδιο κρεβάτι και να το φέρεις κάπως ότι έχεις ορέξεις και αν έχεις και αυτός και να δεις αν μπορείς να του το φέρεις κάπως να γίνει κάτι. Βοηθάει να κοιμηθείς με το βρακι επισεις.

Αν δεις ότι δεν πάει πουθενά μπορείς να του κανείς μια κουβέντα γιααυτά τα λάθος Πρότυπα που επά πιο πάνω αν νιώθεις άνετα και επισεις μπορείς να του πεις να μην βάζει ταμπέλες στο πιος είναι κι τι κάνει και αν απολαμβάνει κάτι να το κάνει εφόσον δεν ενοχλεί κανέναν κι ότι κάνετε μεταξύ σας δεν τον προσδιορίζει σαν άτομο και δεν ειναι καθόλου λάθος.
Βοηθησε τον να βγάλει την λάθος εικόνα του «κλασικού γκει» που μπορεί να έχει στο μυαλό του και να μην έχει κόμπλεξ με τον εαυτό του.
Να είναι περιφανούς για ότι του αρέσει και για ότι ορέξεις έχει και να περνάτε όμορφα μαζί κάνοντας ότι σας αρέσει και να μην τον ενδιαφέρει αν οτι κάνετε τον κάνει γκει/μπάι διότι δεν είναι σημαντικό και δεν ενδιαφέρει κανέναν.

Ελπίζω να βοήθησα.
Αν θες δες και την ταινία call me by your name να καταλάβεις δεν υπάρχουν όρια στην σεξουαλικότητα και τα πράγματα μπορεί να είναι πιο ρευστά από όσο πιστεύουν οι περισσότεροι και οτι δεν πρέπει να το περνούμε τοσο στα σοβαρά το όλο θέμα με το αν είμαστε γκει, στρειτ , μπάι κλπ.
Καλή τύχη :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login