Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το Linux είναι φιλικό προς τον χρήστη. Δεν είναι φιλικό σ' αυτόν που αγνοεί και στον ηλίθιο.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Φαση με αγορι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #176956 από Bi_Boy στις 07 Μαρτίου 2024, 1:12πμ

Bi_Boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/2/2024
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
καλησπερα σε ολους ειμαι 16 και bi εδω και αρκετο καιρο βαζω δαχτυλο και αλλα μεγαλυτερα πραγματα και μπορω να πω οτι χυνω μεσα σε 1 λεπτο , θελω να προχορησω σε πιπα αλλα και προκτικο με αλλο αγορι το θεμα μου ειναι οτι δεν ξερω που και πως μπορω να βρω καποιον , παρακαλω απαντηστε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177131 από Martsi στις 12 Μαΐου 2024, 6:23πμ

Martsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2024
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ειναι υπεροχη εμπειρια με αντρα , εγω εχω παει 2 φορες την πρωτη αλληλομαλακια κ πηρα πιπα και την δευτερα το ιδιο συν με πηρε απο πισω ηταν τοσο ωραια στην πιπα θελω να μαθω να μπαινει ολη μεσα η πουτσα στο στομα μου και να αρχισω να μη ντρεπομαι να κανω γλυφωκολι στους αντρες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177133 από HornyBOyyyyy στις 13 Μαΐου 2024, 4:23πμ

HornyBOyyyyy

μέλος από: 13/5/2024
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Martsi@12 Μαΐου 2024)
Ειναι υπεροχη εμπειρια με αντρα , εγω εχω παει 2 φορες την πρωτη αλληλομαλακια κ πηρα πιπα και την δευτερα το ιδιο συν με πηρε απο πισω ηταν τοσο ωραια στην πιπα θελω να μαθω να μπαινει ολη μεσα η πουτσα στο στομα μου και να αρχισω να μη ντρεπομαι να κανω γλυφωκολι στους αντρες

ειναι το ονειρο μου να εχω καποιον που απλα να με γαμαει και να του παιρνω πιπα (κυριως σε τουαλετες απο μαγαζια και τετοια )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177134 από Hawk_1988 στις 13 Μαΐου 2024, 8:50πμ

Hawk_1988

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2024
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γειά σας...
Είναι υπέροχη εμπειρία
Πήρα πιπα στον κολλητό μου στο μεθύσι και από τότε γίναμε κρυφό 'ζευγάρι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login