Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν οι συνεντεύξεις στις προσλήψεις ήταν αποτελεσματικές, τότε δε θα υπήρχαν απολύσεις.
Τετάρτη, 16 Οκτωβρίου

Στοματικό - άγριο σεξ βοήθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #182148 από Agnosti07 στις 26 Αυγούστου 2024, 2:28μμ

Agnosti07

Εικονίδιο
μέλος από: 26/8/2024
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας.. θα ήθελα την βοήθεια σας
Έχω κάνει αρκετές σχέσης κ σεξ αλλά δεν έχω κάνει ποτέ στοματικό έρωτα... Μετά από τόσα χρόνια είμαι σε σχέση με τον πρώτο μου έρωτα και αυτό με έχει αγχωσει άπειρα..κ θέλει να γίνει αυτό γιατί του αρέσει πολύ... και εμένα μου άρεσει στην ιδέα κ δεν θέλω να τον ξενερώσω... Απλά θα ήθελε αν μπορείτε να μου προτείνετε κάποια tip's για να με βοηθήσουν κ να μου είναι πιο εύκολο
Επίσης σε αυτόν αρέσει κάπως το άγριο σεξ... Εγώ πάλι είμαι εκεί ακριβώς το αντίθετο... Αν μπορείτε να μου δώσετε κ μια συμβουλή σε αυτό να μην το ξενερώσω... Καμία συμβουλή τι να κάνω να του αρέσει
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #182151 από EimaiEnasAllos στις 30 Αυγούστου 2024, 6:21πμ

EimaiEnasAllos

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2024
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σου. Κοιτα δεν αρεσουν ακριβως τα ιδια πραγματα σε ολους αλλα καποια σημεια κλειδια ειναι τα εξης.Να σου αρεσει που το κανεις και να φαινεται.Να βλεπεις τις αντιδρασεις του για να καταλαβαινεις τι του αρεσει (μπορεις και να τον ρωτησεις). Αν μιλας προστυχα βοηθαει. Το κεφαλι του πεους ειναι το πιο ευαισθητο οποτε να εστιαζεις εκει περισσοτερο (ειδικα οταν θελεις να τον κανεις να χυσει). Αν εχει πετσακι μην ξεχνας να ειναι παντα τραβηγμενο πισω ωστε το πουτσοκεφαλο του να ειναι παντα γυμνο και να μπορεις να το ερεθισεις αμεσα. Ξεκινας πιο χαλαρα και στη συνεχεια βαζεις μεγαλυτερη ενταση. Να χρησιμοποιεις και τα χερια σου η μιση δουλεια γινεται με τα χερια. Οταν ειναι να χυσει δεν σταματας αλλα συνεχιζεις με σταθερο ρυθμο μεχρι την ολοκληρωση του οργασμου του. Λογικα θα του αρεσει πολυ αν τον κανεις να χυσει στο στομα σου η στο προσωπο σου. Αυτα! 😀
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login