Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Τρίτη, 22 Οκτωβρίου

Τρόποι προσέγγισης της Αναστασίας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128997 από Antonich στις 18 Ιουλίου 2014, 6:16μμ

Antonich

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/7/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
(Τα ονόματα είναι ψεύτικα)
Ακόμα θυμάμαι τη μέρα που πήγαμε τον φίλο μου τον Γιώργο πριν δύο χρόνια σε ένα καφέ και αρχίσαμε να λέμε τα προσωπικά είμαστε πολλοί στενοί φίλοι και δεν περίμενα να μου αποκαλύψει πως αγαπάει την ίδια κοπέλα με'μένα την Αναστασία αυτό έγινε 2 γυμνασίου και μέχρι τώρα συνέβησαν τόσα που θα τα πω περιληπτικά του παραχώρησα την Αναστασία παρόλο που είχαμε αρχίσει να μιλάμε τελικά ύστερα από τρία χρόνια και μετά από μία χυλόπιτα η Αναστασία δέχτηκε να τα φτιάξει με τον Γιώργο κατά τους δύο μήνες της σχέσης τους άρχισε να ρωτάει τις φιλές της αν τον χωρίσει πως θα νοιώθει και γενικά αποφεύγει να βγαίνει μαζί του να πάνε βόλτες να μιλάνε στο σχολείο και της αρέσει να κάθεται μέσα στο σπίτι μόνη χωρίς γονείς. Ο φίλος μου θέλει να την χωρίσει μετά την τελευταία βόμβα που πέταξε ότι δεν μπορεί να προχωρήσει γιατί σκέφτεται ένα άλλο αγόρι από την 2 γυμνασίου (τώρα 1 λυκείου ) γενικά δεν ταιριάζει σε τίποτα με τον φίλο μου ενώ με μένα σχεδόν στα πάντα από εκείνες τις συζητήσεις που είχαμε τότε... Το πρόβλημα είναι πως θέλω να της μιλήσω αλλά εκτός από το θάρρος που μου λείπει αποφεύγει να μιλάει πλέον σε ροκάδες γιατί η προηγούμενη φίλη της που ήτανε στύλ ροκ την πρόδωσε για μία άλλη. Αν είστε τόσο καλοί και υπομονετικοί που καταφέρατε να το διαβάσετε περιμένω την βοήθεια σας η περισσότερες ερωτήσεις και πληροφορίες,      
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login